about-us

الکترومگاژن

درباره ی ما

گروه صنعتی بازرگانی الکترومگاژن با تکیه بر دانش فنی و تجربه، طبق استانداردها در زمینه تامین انواع محصولات: الکتروموتورهای صنعتی، الکتروموتورهای ضدانفجار، الکتروپمپ های صنعتی و خانگی، پمپ های وکیوم، سانتریفیوژ، کف کش و شناور، انواع گیربکس های صنعتی، شیرآلات صنعتی، تابلو برق و اینورتر فعالیت داشته و اکنون مفتخر است با در دست داشتن مجوز رسمی از نمایندگی های معتبر خدمات خود را ارائه نماید.

خط مشی

الکترومگاژن جهت ارتقاء در كيفيت خدمت‌رساني، از استانداردهاي بين‌الملليOHSAS 180001، ISO 14001، ISO 9001 پيروي نموده و با قرار دادن خط مشي خود بر پايه، تلاش براي بهبود كيفيت خدمات و رضايت‌مندي كارفرما و تلاش جهت دانش‌افزايي و آموزش مستمر كاركنان، بر آن است تا بتواند با ارائه بهترين کيفيت ممکن رضايت مشتريان خود را تامين نماید. بدون شک نقطه نظرات و پيشنهادات شما مسير رسيدن به اين هدف را هموار خواهد کرد.

تیم ما

گروه صنعتی بازرگانی الکترومگاژن با بهره گیری از نیروهای کارشناس و متخصص خود، آمادگی ارائه مشاوره مهندسی در کلیه زمینه های یاد شده به عموم استفاده کنندگان محترم را دارد.

همکاری

گروه صنعتی بازرگانی الکترومگاژن "نمایندگی رسمی شیرآلات صنعتی هفتم تیر" ، "نمایندگی رسمی محصولات موتوژن" و توزیع کننده انواع الکترو موتورهای صنعتی و تجهیزات جانبی با بهره گرفتن از دانش مهندسان و کارشناسان خبره و آشنا به صنایع گوناگون، همراه صنعت‌گران و تولیدکنندگان در تأمین تجهیزات موردنیاز برای کارگاه‌ها و کارخانه‌ها است.

2347
مشتری
98
درصد رضایت مشتریان
6548
فاکتور ثبت شده