پمپ

راهنمای نصب و راه اندازی پمپ PRA (محیطی)

راهنمای نصب الکتروپمپ سانتریفیوژ چدنی مدل PRA (محیطی) ابارا

جهت استفاده بهینه از محصول، در هنگام نصب و راه اندازی نکات زیر را رعایت نمایید تا محصول در بهترین حالت عملکردی، بالاترین طول عمر را داشته باشد:
1- این محصول برای مایعات تمیز و عاری از هرگونه ذرات جامد (نظیر خاک و شن) و مایعات غیر اسیدی طراحی گردیده است.
2- دمای آب ورودی مورد استفاده در این محصول نباید از 80 درجه سانتی گراد بیشتر باشد. دمای بالا سبب بروز نقص در قطعات آببندی و عملکرد نامناسب آن خواهد شد.
3- پیشنهاد می گردد که نصب پمپ توسط افراد متخصص انجام گیرد.
4- پمپ باید در محیطی خشک و ترجیحا در دمای کمتر از 45 درجه سانتی گراد استفاده گردد.
5- جهت سهولت نصب پمپ، فضای کافی در اطراف پمپ در نظر گرفته شود.
6- تا فاصله نیم متر از دهانه ورودی و خروجی پمپ به هیچ وجه از اتصال زانویی استفاده نشود. (مطابق تصویر شماره 1)

7- سایز لوله های استفاده شده در نصب باید هم سایز دهانه های ورودی و خروجی پمپ باشد. (مطابق تصویر شماره 2)


8- جهت جلوگیری از خشک کار کردن پمپ سعی شود حتی الامکان از اتصال مستقیم دهانه مکش پمپ به شبکه آب شهری خودداری شود. هم چنین فاصله بین ورودی پمپ تا مخزن آب، در حدود 25 سانتی متر رعایت شود. (مطابق تصویر شماره 3)


9- پیشنهاد می شود که در صورت امکان از یک صافی قبل از دهانه ورودی پمپ استفاده شود تا از ورود ذرات معلق به داخل پروانه جلوگیری به عمل آید.
10- جهت سهولت در تعمیرات احتمالی سعی شود قبل از دهانه ورودی پمپ و بعد از دهانه خروجی با رعایت فاصله مجاز، شیر توپی (Ball Valve) استفاده شود.
11- الزاما یک شیر یکطرفه در دهانه خروجی نصب گردد تا از برگشت آب به پمپ و ضربه سیال جلوگیری به عمل آید.
12- جهت افزایش طول عمر محصول حتما از سیستم کنترل فشار دیجیتال (Set Control) و یا مکانیکی (Pressure Switch) در نصب محصول استفاده شود.
13- طبق برچسب روی کابل، محصول را به برق شهری متصل کنید. نیازی به باز نمودن جعبه برق نمی باشد.
14- سیستم کنترل فشار اتوماتیک باید متناسب با نیاز مشتری تنظیم گردد.
15- پمپ مجهز به سیستم حفاظت در برابر جریان اضافی (Over Load) می باشد.
16- قبل از استارت اولیه پمپ، حتما هواگیری توسط پیچ بالای پمپ انجام گیرد. (محل قرارگیری پیچ هواگیری در تصویر شماره 3 مشخص شده است)
17- برای مدت طولانی پمپ را به صورت خشک در مدار قرار ندهید زیرا سبب مستهلک شدن قطعات آب بندی خواهد گردید (نقص در سیستم کنترل فشار).
18- محل صحیح نصب شیر یکطرفه در قسمت خروجی، مطابق تصویر شماره 3 مشخص شده است. (دقت فرمایید به هیچ عنوان شیر یکطرفه را در قسمت ورودی پمپ مونتاژ ننمایید)
19- میزان توانایی هر پمپ در ایجاد فشار حداقل و حداکثر بر روی برچسب مشخصات فنی موجود بر روی پمپ با حرف H (ارتفاع آبدهی) مشخص شده است که بهترین نقطه کارکرد هر پمپ معادل 70 درصد بالاترین فشار (H max) می باشد، بدیهی است با رعایت این نکته پمپ در شرایط استاندارد عملکرد خواهد داشت. (همانطور که می دانید هر 1 متر آب معادل 0.1 بار فشار می باشد)
20- با توجه به نوع طراحی پمپ های پروانه خورشیدی، در صورتی که بعد از مدتی طولانی (چند هفته متوالی) پمپ استفاده نگردید، در زمان استارت مجدد چنانچه با عدم چرخش مواجه شدید می توانید به وسیله یک پیچ گوشتی دو سو از حفره موجود در کاور انتهایی به شفت اصلی کمک نمایید تا چسبندگی موقتی را برطرف نمایید.

جمع بندی :

قیمت این محصولات بسته به بزرگی و کوچکی یعنی ابعاد آن متفاوت است ضمن اینکه توان های بالا و پایین آنها در قیمت این محصولات تأثیر بسزایی دارد.

قیمت دینام کولر موتوژن در اصفهان در شرکت ما مناسب است و میتوان گفت رکورد دار بهترین قیمت های دینام در ایران می باشد که با ضمانت نامه کتبی به مدت دو سال دست مشتری داده می‌شود.

برای سفارش محصولات موتوژن با شماره های این شرکت در اصفهان تماس بگیرید و حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد این محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید.

مهمترین مزیت این شرکت این است که هزینه ارسال را بعد از تحویل گرفتن کالا پرداخت خواهید کرد. برای سفارش این محصول با مجموعه ما  تماس گرفته ،محصولات را انتخاب کرده و سفارش دهید.

برای ارسال این محصول در شهرستان های اطراف اصفهان هزینه را قبل از ارسال پرداخت کنید . با شماره های زیر تماس بگیرید و یا از طریق سایت این مجموعه محصول خود را سفارش دهید.

قیمت الکتروموتور موتوژن ،  قیمت دینام کولر موتوژن در اصفهان ، دینام کولر موتوژن در اصفهان ، نمایندگی موتوژن در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید